Home

Prețios bărbierit Reflectați romania franta fotbal Birmania Leopard Caz

FOTO Cronica scrisă de Cristian Geambaşu la România - Franţa 0-0 » Iarba  lipsă de acasă
FOTO Cronica scrisă de Cristian Geambaşu la România - Franţa 0-0 » Iarba lipsă de acasă

ROMÂNIA - FRANŢA va fi meciul de deschidere al EURO-2016. Care sunt  celelalte ADVERSARE ale naţionalei de fotbal a României
ROMÂNIA - FRANŢA va fi meciul de deschidere al EURO-2016. Care sunt celelalte ADVERSARE ale naţionalei de fotbal a României

Franța - România, meci amical, 13 februarie 2002 -

România – Franţa 0-0 la CE 2008 - Ripensia Sport Magazin

FOTBAL:FRANTA-ROMANIA, UEFA EURO 2016 (10.06.2016) - Lead.ro

Campionatul European de fotbal U21: Franţa-România, duelul decisiv pentru  semifinale : Europa FM
Campionatul European de fotbal U21: Franţa-România, duelul decisiv pentru semifinale : Europa FM

România nu a mai învins Franţa de 44 de ani. Actualul selecţioner a marcat  atunci. Bilanţul complet
România nu a mai învins Franţa de 44 de ani. Actualul selecţioner a marcat atunci. Bilanţul complet

Istoria întâlnirilor directe dintre Franța și România: s-au jucat 15  meciuri, francezii au câștigat șapte confruntări
Istoria întâlnirilor directe dintre Franța și România: s-au jucat 15 meciuri, francezii au câștigat șapte confruntări

Misiune dificilă pentru România U19 la EURO 2022. Un singur francez  valorează mai mult decât tot lotul ”tricolorilor mici”
Misiune dificilă pentru România U19 la EURO 2022. Un singur francez valorează mai mult decât tot lotul ”tricolorilor mici”

Pro TV, record de audienţă pentru meciul dintre România şi Franţa: câţi  români s-au uitat la prima partidă de la Euro 2016 | adevarul.ro
Pro TV, record de audienţă pentru meciul dintre România şi Franţa: câţi români s-au uitat la prima partidă de la Euro 2016 | adevarul.ro

Andrei Coubiș, marcatorul golului României cu Franța, a prefațat duelul  decisiv pentru barajul de calificare la Mondial - Eurosport
Andrei Coubiș, marcatorul golului României cu Franța, a prefațat duelul decisiv pentru barajul de calificare la Mondial - Eurosport

Am pierdut din nou şi am ratat calificarea. În minutul 15 era deja 2-0  pentru Franţa. Cât s-a terminat meciul de la U19
Am pierdut din nou şi am ratat calificarea. În minutul 15 era deja 2-0 pentru Franţa. Cât s-a terminat meciul de la U19

România încheie la egalitate cu Franţa, scor 0-0. Calificarea la Euro 2012,  compromisă
România încheie la egalitate cu Franţa, scor 0-0. Calificarea la Euro 2012, compromisă

Fotbaliştii şi jurnaliştii francezi sînt de acord: gazonul de pe Naţional  Arena, dezastru total! Am speriat "cocoşii" cu ograda
Fotbaliştii şi jurnaliştii francezi sînt de acord: gazonul de pe Naţional Arena, dezastru total! Am speriat "cocoşii" cu ograda

Franța - România 1-2 (meci amical, 22 martie 1967)

România U19 - Franța U19 1-2 la Euro U19! Tricolorii, eliminaţi de la  turneul final. Cum arată clasamentul. Video - Fanatik.ro
România U19 - Franța U19 1-2 la Euro U19! Tricolorii, eliminaţi de la turneul final. Cum arată clasamentul. Video - Fanatik.ro

ROMÂNIA A TERMINAT ANUL 2008 CU 5 VICTORII, 3 EGALURI ŞI 3 ÎNFRÂNGERI |  Federația Română de Fotbal
ROMÂNIA A TERMINAT ANUL 2008 CU 5 VICTORII, 3 EGALURI ŞI 3 ÎNFRÂNGERI | Federația Română de Fotbal

ROMANIA - FRANTA la EURO U21, LIVE 22:00 | Diferenta pe hartie: 307.000.000  euro! Comparatie intre loturile Romaniei si Frantei | Sport.ro
ROMANIA - FRANTA la EURO U21, LIVE 22:00 | Diferenta pe hartie: 307.000.000 euro! Comparatie intre loturile Romaniei si Frantei | Sport.ro

România - Franța 2-0 (meci amical - 8 aprilie 1972)

Video | Franţa - România 2-1. Tricolorii lui Iordănescu au fost la doar  câteva minute de un rezultat mare
Video | Franţa - România 2-1. Tricolorii lui Iordănescu au fost la doar câteva minute de un rezultat mare

ROMÂNIA LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE FOTBAL – FRANŢA 2016 – Romfilatelia – O  lume intr-un timbru
ROMÂNIA LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE FOTBAL – FRANŢA 2016 – Romfilatelia – O lume intr-un timbru