Deţinere inch Atașează la fenestela 68 hochei coastă consultant acoperire

Corona Brașov Fenestela 68 - HSC Csíkszereda 4-6 2011.02.25 - YouTube

Istoric Club – Wolves Brasov

Echipă nouă în campionatul de hochei - Viaţa Liberă Galaţi

Steaua a reuşit a cincea victorie consecutivă în Campionatul Național de  Hochei - Sport Alert
Steaua a reuşit a cincea victorie consecutivă în Campionatul Național de Hochei - Sport Alert

Hochei: Fenestela Braşov, învinsă de Miskolci, în Liga MOL | adevarul.ro

Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Braşov: SCM Fenestela 68 Braşov s-a clasat pe doi la turneul „Cupa Bere  Ciuc“ | adevarul.ro
Braşov: SCM Fenestela 68 Braşov s-a clasat pe doi la turneul „Cupa Bere Ciuc“ | adevarul.ro

ACSH Gheorgheni vs CSHC Fenestela 68 11.09.2023 • Vicket

CSM Galați încheie marți sezonul cu un meci contra Fenestela 68 | Sport  Galati
CSM Galați încheie marți sezonul cu un meci contra Fenestela 68 | Sport Galati

Steaua a devenit noul lider al Campionatului Național de Hochei, după 6-1  cu Fenestela - Sport Alert
Steaua a devenit noul lider al Campionatului Național de Hochei, după 6-1 cu Fenestela - Sport Alert

Hochei: Corona Fenestela 68 Braşov va susţine două meciuri pe propriul  teren, în Liga MOL | adevarul.ro
Hochei: Corona Fenestela 68 Braşov va susţine două meciuri pe propriul teren, în Liga MOL | adevarul.ro

Steaua București - HOCHEI 🏒 🥅 CAMPIONATUL NAȚIONAL 🏆 Una caldă, una rece  pentru ❤️💙 Steaua București în duelurile cu Fenestela 68! Dacă prima manșă  a fost câștigată de hocheiștii din Târgu
Steaua București - HOCHEI 🏒 🥅 CAMPIONATUL NAȚIONAL 🏆 Una caldă, una rece pentru ❤️💙 Steaua București în duelurile cu Fenestela 68! Dacă prima manșă a fost câștigată de hocheiștii din Târgu

Hochei | CSA Steaua Bucureşti o învinge pe ACSHC Fenestela 68

Campionatul Naţional de hochei pe gheaţă: ACSHC Fenestela 68, victorie  clară fața celor de la CSM Galaţi / Clasament
Campionatul Naţional de hochei pe gheaţă: ACSHC Fenestela 68, victorie clară fața celor de la CSM Galaţi / Clasament

Hochei: Fenestela a învins-o pe CSM Galaţi în campionat | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Hochei: Fenestela a învins-o pe CSM Galaţi în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sportclub a câștigat derby-ul cu CSHC Fenestela 68

ACSHC Fenestela, noul lider al Campionatului Naţional de hochei pe gheaţă |  Epoch Times România
ACSHC Fenestela, noul lider al Campionatului Naţional de hochei pe gheaţă | Epoch Times România

Hochei: ACSHC Fenestela, noul lider al Campionatului Naţional | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Hochei: ACSHC Fenestela, noul lider al Campionatului Naţional | AGERPRES • Actualizează lumea.

Final de sezon pentru CSM Galați. Victorie de consolare cu Fenestela 68 |  Sport Galati
Final de sezon pentru CSM Galați. Victorie de consolare cu Fenestela 68 | Sport Galati

Hochei | SC Miercurea Ciuc, deţinătoarea titlului, învinsă acasă de ACSHC Fenestela  68
Hochei | SC Miercurea Ciuc, deţinătoarea titlului, învinsă acasă de ACSHC Fenestela 68

STEAUA RANGERS BUCURESTI-ASC CORONA FENESTELA 68 BRASOV 3-2,LIGA NATIONALA  (02.03.2012)
STEAUA RANGERS BUCURESTI-ASC CORONA FENESTELA 68 BRASOV 3-2,LIGA NATIONALA (02.03.2012)

CN: Gălățenii, lideri la golaveraj în fața Fenestelei - Sport Clasic